DNR Tyrimas

Tėvystės nustatymo testai Visi žmonės paveldi genetinį kodą, arba DNR, iš savo biologinių tėvų. DNR testo metu vaiko DNR struktūra lyginama su galimo tėvo DNR struktūra. Taip nustatoma, ar vaikas ir galimas tėvas yra biologiškai susiję. DNR testo rezultatas yra arba atmetimas (galimas tėvas negali būti atitinkamo vaiko tėvas), arba patvirtinimas (galimas tėvas yra biologinis vaiko tėvas). Jei tėvystės nustatymo testo rezultatas teigiamas, „DNR ID“ partnerių laboratorijos garantuoja rezultatą bent 99,9% tikslumu. Jei rezultatas neigiamas, – 100,00% tikslumu. DNR testo medžiaga Jums bus atsiųsta nurodytu adresu Jūsų pageidaujamu būdu. Bet kokiu atveju garantuojame Jums visišką konfidencialumą. Testui atlikti paimami mažiausiai dviejų dalyvių (tėvo ir vaiko). Testo rezultatai išsiunčiami ne vėliau nei per 5 darbo dienas Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Konfidencialumas Visa reikiama medžiaga – mėginių surinkimo komplektas ir atsakymai – pristatoma paprastoje neutralioje pakuotėje. Jūsų atsiųsti DNR mėginiai bus sunaikinti praėjus mėnesiui po tyrimo ir jokia kita šalis, organizacija ar agentūra negali gauti net dalies Jūsų pateiktos informacijos. Mes garantuojame visišką konfidencialumą viso tyrimo metu.

DNR ID testo komplekte yra: – Mėginiai ir vokai, į kuriuos reikia sudėti paimtus mėginius. Kiekvienam tiriamajam komplekte skiriami du mėginiai ir atskiras vokas. – Adresuotas mėginių siuntimo vokas, į kurį sudedami vokai su DNR mėginiais ir sutikimo forma.